top of page

ZOEVA

Dovoľte mi predstaviť prvú a jednu z najdôležitejších spoluprác.

Štetce sú váš najdôležitejší pracovný nástroj. Na ich kvalitu preto musíte dbať. Odmena bude istá. Ľahšia a precíznejšia práca. Spokojná klientka.

Zoeva je najlepším dodávateľom kvalitných profesionálnych štetcov na európskom trhu - a myslím, že úspech je zaručený už celosvetovo.

So štetcami budete na kurze pracovať a verím, že si ich zamilujete rovnako ako ja. Okrem štetcov ponúka značka krásne pigmentované paletky tieňov bez zbytočnej chémie, rúže, ceruzky, linky,...

a tu oficialne info o značke:

ZOEVA. Profesionálne kozmetické štetce a dekoratívna kozmetika. Značka vznikla v roku 2008 z lásky a vášne pre make-up. Názov ZOEVA /číta sa ZOEVA/ vznikla spojením mien ZOE /v gréckom význame "život"/ a mena EVA /prvá žena/. Vstúpte do sveta ZOEVA a objavte našu paletu produktov, od luxusných štetcov, cez očné tiene, makeup palety, linky, kajalové ceruzky, rúže až po bronzer, rozjasňovač, podkladovú bázu, čistič na štetce, umelé riasy a tašky na make-up. Ponúkame Vám rôznorodé produkty na líčenie očí, tváre a pier.

COLOR. LOVE. MAKEUP. ZOEVA je nádherný svet farieb a vášen pre líčiace pomôcky a profesionálne štetce. Objavte okrem našich vegánskych ručne vyrobených štetcov aj štetce z prírodných vlasov, sýto pigmentované, dlhotrvajúce farby od matných, cez perleťové až po metalické odtiene. Ku každému produktu máme ten správny štetec: štetec na make-up, štetec na rúž, štetec na púder, štetce na očné tiene, blendovacie štetce alebo kabuki štetce s ktorými dokážete hravo naniesť podklad, profesionálne vykontúrovať, rozžiariť tvár a rozotrieť očné tiene dostratena. V našej ponuke nájdete aj profesionálne sady štetcov pre vizážistov a nadšencov líčenia.


aktuálne
najnovšie
archív
vyhľadávanie
No tags yet.
sledujte nás
  • Facebook Basic Square
bottom of page