ZOEVA

August 9, 2015

Dovoľte mi predstaviť prvú a jednu z najdôležitejších spoluprác.

www.zoeva.sk

 

Štetce sú váš najdôležitejší pracovný nástroj. Na ich kvalitu preto musíte dbať. Odmena bude istá. Ľahšia a precíznejšia práca. Spokojná klientka.

Zoeva je najlepším dodávateľom kvalitných profesionálnych štetcov na európskom trhu - a myslím, že úspech je zaručený už celosvetovo.

So štetcami budete na kurze pracovať a verím, že si ich zamilujete rovnako ako ja. Okrem štetcov ponúka značka krásne pigmentované paletky tieňov bez zbytočnej chémie, rúže, ceruzky, linky,...

 

a tu oficialne info o značke:

 

ZOEVA. Profesionálne kozmetické štetce a dekoratívna kozmetika. Značka vznikla v roku 2008 z lásky a vášne pre make-up. Názov ZOEVA /číta sa ZOEVA/ vznikla spojením mien ZOE /v gréckom význame "život"/ a mena EVA /prvá žena/. Vstúpte do sveta ZOEVA a objavte našu paletu produktov, od luxusných štetcov, cez očné tiene, makeup palety, linky, kajalové ceruzky, rúže až po bronzer, rozjasňovač, podkladovú bázu, čistič na štetce, umelé riasy a tašky na make-up. Ponúkame Vám rôznorodé produkty na líčenie očí, tváre a pier.

COLOR. LOVE. MAKEUP. ZOEVA je nádherný svet farieb a vášen pre líčiace pomôcky a profesionálne štetce. Objavte okrem našich vegánskych ručne vyrobených štetcov aj štetce z prírodných vlasov, sýto pigmentované, dlhotrvajúce farby od matných, cez perleťové až po metalické odtiene. Ku každému produktu máme ten správny štetec: štetec na make-up, štetec na rúž, štetec na púder, štetce na očné tiene, blendovacie štetce alebo kabuki štetce s ktorými dokážete hravo naniesť podklad, profesionálne vykontúrovať, rozžiariť tvár a rozotrieť očné tiene dostratena. V našej ponuke nájdete aj profesionálne sady štetcov pre vizážistov a nadšencov líčenia.

 

 

Please reload

aktuálne

vitajte na stránke MUA PRO academy

August 5, 2015

1/1
Please reload

najnovšie

October 30, 2015

October 29, 2015

October 29, 2015

August 9, 2015

Please reload

archív
Please reload

vyhľadávanie
Please reload

sledujte nás
  • Facebook Basic Square

adresa

žitná 27-29

bratislava

 

kontakt

00421 905 845 356

info@makeup-byboris.sk

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon

a  c  a  d  e  m  y